• Centrum E-L 10-21, P 10-19
  • Rimi HYPER E-P 8-22
  • Centrum E-L 10-21, P 10-19
  • Rimi HYPER E-P 8-22
Kõik uudised

Lasnamäe Centrumi loos 17.-21.04.2024

Kes saab loosimises osaleda?

Osaleda saab enda nime all iga isik, kes külastab Lasnamäe Centrumit ja teeb seal ostu vähemalt 15 euro eest. Loosimises osalemine on tasuta. Loosimises osalemise kordade arv ei ole piiratud.

Lasnamäe Centrumi loosimine on toimunud ja võitjaid on teavitatud.

Õnnitleme kõiki võitjaid!

Rimi 20 eurose kinkekaardi võitsid

Anne …628
Ljudmilla …522
Svitlana …493
Aleksandr …535
Terje …823

Tivoli pääsmed võitsid

Evelin …399
Õie …303

Südameapteegi kinkekoti võitsid

Karmo …351
Maxim …891
Aleksandr …248

Tsirkuse piletid kahele võitsid

Marina …396
Jelena …840
Sonnich …859

 

Loositingimused

Loosimise korraldaja on Lasnamäe Centrum OÜ, (Ahtri 9, 10151 Tallinn, Eesti), edaspidi “Korraldaja”. Loosimises osalemine toimub ainult allpool esitatud tingimistel. Loosikampaania toimub 17.04-21.04.2024

Kes saab loosimises osaleda?

Osaleda saab enda nime all iga isik, kes külastab Lasnamäe Centrumit ja teeb seal ostu vähemalt 15 euro eest. Loosimises osalemine on tasuta. Loosimises osalemise kordade arv ei ole piiratud.

Lasnamäe Centrumi juhtkonna liikmed ei saa loosimises osaleda.

Kuidas ma saan loosimises osaleda?

Loosis osalemise eelduseks on Lasnamäe Centrumis ostu sooritamine vähemalt 15 euro eest ja tšeki panemine loosikasti. Tšekile peab kirjutama oma ees- ja perekonnanime ja telefoninumbri loetavate tähtede ja numbritega. Mitteloetavalt kirjutatud tšekid ei osale loosimisel.
Loosikast on leitav Lasnamäe Centrumi Rimi esisel alal. Loosis osalevad tšekid, mis on väljastatud Lasnamäe Centrumi poodidest, teenindus- ja söögikohtadest perioodil 17.-21.04.2024.

Postitades oma tšeki koos ees- ja perekonnanime ja telefoninumbriga, kinnitab osaleja täielikku nõustumist osalemistingimustega.

Millised andmed on osalemiseks vajalikud?

Loosimises osalemiseks on lisaks osalemistingimustega nõustumise kinnitamisele vajalikud osaleja isikuandmed, et võidu korral saaks osalejale auhinna üle anda. Osalemisvormil on nõutavad järgmised andmed:

  • Ees- ja perekonnanimi
  • Telefoninumber

Mis juhtub minu isikuandmetega?

Loosimise korraldamiseks vajalikud andmed salvestatakse ainult sellel otstarbel ja neid kasutatakse ainult selle loosimisega seotud eesmärkidel. Andmeid talletatakse ainult seni, kuni see on kohaldatavate õigusaktide kohaselt selle kokkuleppe täitmiseks vajalik. Loosimise eesmärkide täitmise järel andmed kustutatakse.

Millal loositakse võitjad?

Kõigi loosimises osalejate vahel loosib Korraldaja 22.04.2024 kolmteist(13) võitjat. Nimetatud päeval loositakse auhinnad kõigi loosikasti postitatud tšekkide vahel. Võitjate eesnimed ja telefoninumbri 3 viimast numbrit avaldatakse Korraldaja kodulehel lasnamaecentrum.ee ning nendega võetakse ühendust telefoni teel.

Kuidas loosiauhinna kätte saab?

Loosiauhinna üleandmise osas lepitakse iga võitjaga eraldi kokku ja auhindu antakse välja kuni 30.04.2024. Tsirkuse pileteid saab kätte kuni 26.04. kell 15.00

Sularahas väljamaksed, väljamaksed muu ainelise vara kujul või auhindade ümbervahetamine ei ole võimalik.
Loosimises osalemisega nõustub osaleja sellega, et korraldaja avaldab võitja(te) eesnime ja tel 3 viimast numbrit Korraldaja veebilehel.
Korraldaja jätab endale õiguse vajadusel loositingimusi muuta.

Kõik uudised