• Centrum E-L 10-21, P 10-19
  • Rimi HYPER E-P 8-22
  • Centrum E-L 10-21, P 10-19
  • Rimi HYPER E-P 8-22
Kõik uudised

Lasnamäe Centrumi külastajad aitasid toetada kiusamisvaba kooli

Lasnamäe Centrumis käis detsembris heategevuslik kampaania, mille raames koguti raha SA Kiusamisvaba Kool toeks – toetussumma kujunes külastatavuse alusel ning aktiivsed kaubanduskeskuse kliendid aitasid koguda ligi 3000 eurot.

„Lasnamäe Centrumis tajume väga tugevalt oma kogukondlikku rolli ning pakume meie piirkonna elanikele mitte ainult kaupa ja teenuseid, vaid ka sotsiaalse tähendusega võimalusi – näiteks võtab meie parklas regulaarselt vastu naisi tasuta mobiilne mammograaf, aga ka heategevuslikud algatused on meie jaoks olulised,“ ütles Lasnamäe Centrumi juht Teana Baškirtseva.

„Soovin kogu südamest tänada meie kliente, kes detsembris Lasnamäe Centrumit külastasid ning andsid sellega ka oma panuse Kiusamisvaba Kooli toetamisele. Laste ja noorte vaimne tervis on äärmiselt oluline ning hindame kõrgelt Kiusamisvaba Kooli sihtasutuse algatusi ja tegevusi, mis on suunatud õppekeskkonna muutmisele kiusamisvabaks ja igat last toetavaks. Laste käes on meie tulevik ning terve hing on siinjuures iga lapse arengu ja edukuse põhitala,“ lisas Teana.

Detsembris käis Lasnamäe Centrumis üle 270 tuhande külastaja. Ning selle alusel toetas Lasnamäe Centrum SA Kiusamisvaba Kool summas 2720 eurot.

Kõik uudised