• Centrum E-L 10-21, P 10-19
  • Rimi HYPER E-P 8-22
  • Centrum E-L 10-21, P 10-19
  • Rimi HYPER E-P 8-22

Jahonts

Meie lugu sai alguse Riias 1993. aastal väikesest juveelitöökojast, millest hiljem kasvas välja Baltimaade suurim juveelikaupluste kett. Oleme juba üle 25 aasta spetsialiseerunud kvaliteetsetele ning stiilsetele kuld- ja hõbeehetele.

Lai valik

Inimesed tulevad meie juurde, et leida eriline kingitus kallimale, pereliikmele, lähedasele sõbrale, kolleegile või partnerile. Aitame valida kingituse sünnipäevaks, pulma-aastapäevaks, uusaastaks ja muudeks pühadeks.

Pakume laia valikut ehteid ja aksessuaare. Meilt ostetakse briljantide ja muude vääriskividega kullast ja hõbedast sõrmuseid, kõrvarõngaid, käevõrusid, kette ja ripatseid. Aitame leida igale stiilile ja maitsele sobiva ehte, mis mahub ka eelarvesse.

Kvaliteet

Teeme koostööd usaldusväärsete rahvusvaheliste tootjatega, kes tagavad materjalide ja toodete kvaliteedi. Meie kogenud juhid jälgivad tähelepanelikult ehete moe- ja tööstustrende – nad külastavad regulaarselt maailma suurimaid juveelinäitusi, analüüsivad tulevaste hooaegade suundumusi, suhtlevad tootjatega, võtavad arvesse klientide maitseid ja valivad värskeid kollektsioone.

Mugavus

Oleme avanud Lätis, Leedus ja Eestis enam kui 50 kauplust ning nende hulk kasvab jätkuvalt. Meie kauplused avatakse populaarsetes kaubanduskeskustes, mis säästab meie klientide aega. Mugavamaks ostlemiseks käivitasime ka veebipoe, kus pakutakse kiirpostitust üle kogu maailma.