• Centrum E-L 10-21, P 10-19
  • Rimi HYPER E-P 8-22
  • Centrum E-L 10-21, P 10-19
  • Rimi HYPER E-P 8-22

Juuli eripakkumine – Mango Vaarika Smuuti!

Mango vaarika smuuti on täiuslik kooslus magusast mangost ja särtsakast vaarikast. Ideaalne algus päevale või kosutav vahepala päeva teises pooles. Telli smuuti jogurti või mahla baasil!

Kampaania kehtib:
22.07 - 31.07.2024

Coffee In

Coffee INi kohv on kohvisõbrale justkui seiklus: maitse, aroom ja nauding tuhandetest nüanssidest. Meie kohvipoed varustavad tänapäevast toimekat inimest unustamatu maitseelamuse ja energiaga.

Kohvi kvaliteedi tagavad meie pikaajalised kogemused ja särasilmsete baristade oskusteave ning ainult värskelt röstitud kohviubade kasutamine. Tõelist kohvigurmaani ootab ees lai valik külmasid ja kuumi kohvijooke. Lisaks pakume ülimaitsvaid kakao- ja chai-jooke.

Yo! külmutatud jogurt on suussulav maius, mis palaval päeval jahutab ning külmal päeval ergutab Sinu maitsemeeli. Vähese kalorsuse ja rasvasisaldusega eestimaisest toorainest valmistatud jogurt koos värskete marjade ja muude lisanditega on tõeliselt tervislik, aga mis peamine, ka tõeliselt maitsev! Värskendavad smuutid on naturaalsed, valmistatud päris puuviljade ja marjadega. Valida on nii mahla kui ka külmutatud jogurti baasil smuutide vahel.