• Centrum E-L 10-21, P 10-19
  • Rimi HYPER E-P 8-22
  • Centrum E-L 10-21, P 10-19
  • Rimi HYPER E-P 8-22

Kõik tavahinnaga Guessi tooted on kuni 31. juulini 20% soodsamad.

Suvekuumus sulatab hindasid! 🦋 Leia oma ehtelemmikud Goldtime’ist.

Kampaania kehtib:
17.06 - 31.07.2024

Goldtime

Goldtime inspireerib ja täidab unistusi, pakkudes suurepärast valikut juveele ja käekellasid. Rohkem kui 20-aastane kogemus ning professionaalne teenindus on vorminud meist suurima ja usaldusväärseima juveeli- ja kellakaupluste keti Eestis.

Kaupluse tootevalikusse kuuluvad klassikalised kuld- ja hõbeehted, vääriskividega juveelid, moeehted, abielu- ja kihlasõrmused ning ehted ja kellad lastele. Samuti on Goldtime’is nii trendikaid käekelli kui ka kvaliteetseid Šveitsi kellabrände. Käekellade valikust leiab tuntud brände, nagu Emporio Armani, Casio Collection, Casio G-Shock, Casio Edifice, Calvin Klein, Daniel Wellington, Diesel, Fossili, Hugo Boss, Lorus, Michael Kors, Olivia Burton, Rosefield, Seiko ja Tissot. Ehetest on tootevalikus Calvin Kleini, Dieseli, Fossili, Guessi, Hugo Bossi, Lily and Rose’i, Marmara, Nomination Italy, Skageni, The Mani, Ti Sento Milano ning teiste armastatud brändide kollektsioonid. Lisaks on esindatud Eesti disainerite looming.

Meie professionaalsed ja abivalmis klienditeenindajad on alati valmis nõustama ning sobiliku ehte või käekella valimisel aitama. Olgu siis igapäevaseks kandmiseks, pidulikule üritusele või kingituseks. Oleme partner, kelle peale saad loota.

Goldtime – Sinu aeg särada!