• Centrum E-L 10-21, P 10-19
  • Rimi HYPER E-P 8-22
  • Centrum E-L 10-21, P 10-19
  • Rimi HYPER E-P 8-22

Allahindlus kuni 50%!

Kampaania kehtib:
22.07 - 04.08.2024

Deichmann

Riiulimudeli puhul ei pakuta kliendile suuruse järgi sorteeritud üksikuid kingi. Enam ei ole tarvis klienditeenindajalt teist värvi või teise suurusega kingi küsida. Riiulimudeli eripära on see, et kingad on väljas paarikaupa ja lausa karpides. See algupäraselt Ameerika poodide mudel on saanud Deichmanni kontserni poodide üheks põhijooneks.

Lühike ostuahel ja kollektsiooni pidev täiendamine võimaldavad moetrendidega sammu pidada ja populaarsed stiilid kiiresti poodidesse tuua. Meil on olemas õiged kingad igaks olukorraks ja iga vajaduse tarbeks: Borelli soliidsetest kingadest Catwalki glamuursete kõrgete kontsade, klassikaliste 5th Avenue poolsaabaste ja Agaxy lahedate lastesandaalideni välja. Need kõik on taskukohase hinnaga saadaval Deichmanni poes. Teeme viimase moe kõigile kättesaadavaks!

Soovime müüa häid kingi hea hinna eest. Peale selle pakume klientidele suurepärast teenindust. Hoiame teeninduse kvaliteedil silma peal ning koolitame töötajaid regulaarselt omaenda koolituskeskustes. Meie esmaklassilise koolituse abil arenevad teenindajad koos ettevõttega, tänu millele saame neid ka edutada.