• Centrum E-L 10-21, P 10-19
  • Rimi HYPER E-P 8-22
  • Centrum E-L 10-21, P 10-19
  • Rimi HYPER E-P 8-22

Maikuu jooksul on kõik päikesekaitsetooted kuni 30% soodsamad! Ja kui ostad 55 € eest BABÉ päikesekaitsetooteid, osaled loosis!

Ilmad lähevad aina ilusamaks ning päikesetooted üha tähtsamaks. Need võivad olla ka hea kink emale! Maikuu jooksul on kõik päikesekaitsetooted kuni 30% soodsamad! Ja kui ostad 55 € eest BABÉ päikesekaitsetooteid, osaled loosis! Auhinnaks on SUP-laud, BABÉ päikesetoodete komplekt, rannarätik, rannakott, kosmeetikakott ja termos-joogipudel.

Kampaania kehtib:
22.05 - 31.05.2024

Südameapteek

Sinu tervis on meie südameasi. Lasnamäe Centrumi Südameapteegis ootavad Sind lahked, abivalmid ja pühendunud apteekrid. Nad aitavad lahenduse leida nii tervisemurede korral kui ka annavad nõu, kuidas püsida terve ning hoolitseda enda ja oma lähedaste heaolu eest. Lisaks tavapärasele apteegiteenusele on Lasnamäe Centrumi Südameapteegis avatud unikaalne tervisekabinet laia valiku teenustega, nagu erinevate tervisenäitajate mõõtmine, personaalne nõustamine ortoosi valikul või allergiate korral, vaktsineerimine ja veel muudki. Ootame Sind külla!