• Centrum E-L 10-21, P 10-19
  • Rimi HYPER E-P 8-22
  • Centrum E-L 10-21, P 10-19
  • Rimi HYPER E-P 8-22

Avasta uusi tooteid, ära maga maha sünnipäevasoodustusi ega kingitusi ning tule meenuta meiega aegu, mil kõik algas! Ideaal Kosmeetika – 25 aastat ilu ja enesekindlust.

Kas mäletad, kui Britney Spears oli popmuusika kuninganna ja krepplokid viimane trend? Ideaal Kosmeetika oli juba siis sinu jaoks olemas, pakkudes kvaliteetseid tooteid särava ilu jaoks. 25 aastat hiljem on Ideaal Kosmeetika endiselt siin, et toetada sinu enesekindlust. Avasta uusi tooteid, ära maga maha sünnipäevasoodustusi ega kingitusi ning tule meenuta meiega aegu, mil kõik algas! Ideaal Kosmeetika – 25 aastat ilu ja enesekindlust.

Kampaania kehtib:
22.05 - 31.05.2024

Ideaal Kosmeetika

Ideaal Kosmeetika on Eesti suurim parfümeeria ja ilutoodete kauplustekett, mis avas esimese poe 1999. aastal. Lõhnad on meie kauplustes tähtsal kohal ja nende valik on mitmekesine: pakume nii kõrgmoe-, elustiili- kui ka nišibrände. Lisaks leiad meie valikust mitmeid tuntud dekoratiiv- ja nahahoolduskosmeetika käe- ja jalahooldustooteid ning ehteid ja aksessuaare.

Ilutoodete ostmisel on alati kasuks müüjate abi ja nõuanded, mistõttu pakume oma kauplustes sõbralikku ja meeldivat teenindust.

Kaubamärkide valikust leiad nii suuri ja tuntud brände kui ka palju uut ja põnevat. Parfüümidest on esindatud Trussardi, Dolce & Gabbana, Gucci, Hugo Boss, Nina Ricci, Paco Rabanne, Liu Jo jpt. Meigibrändidest pakume Pupa, Isadora, Maybelline’i, L’Oreali ja paljude teiste tooteid. Lisaks on meil parimad nahahooldustooted sellistelt brändidelt, nagu Teaology, Christian Breton, FaceD jpt.